07.10.2018

Дмитро Чалий: Стратегія – це діагноз і рецепт, стратегічний план – це схема лікування.

Дмитро Чалий
Голова Правління ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» Дмитро Чалий

Інтерв’ю з головою Правління ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» Дмитром Чалим.


Дмитра Чалого, якому зараз 36 років, було призначено керівником Українського Дунайського пароплавства (УДП) наприкінці листопада 2017 року. За інформацією ЗМІ перше півріччя 2018 року ця найкрупніша в Україні судноплавна  компанія завершила дуже вдало – були виконані майже всі заплановані показники ефективності управління підприємством  –   обсяги перевезень, доходи від основної діяльності,  собівартість наданих послуг, прибутковість тощо. Недавно прес-служба УДП повідомила, що на підприємстві розпочалася розробка стратегічного плану розвитку. PERSONA.TOP вирішила поцікавитись у очільника Дунайського пароплавства – що являє собою цей документ, для чого він потрібен транспортному підприємству  і чому робота над ним почалася саме зараз.
_________________


– Нещодавно Вами було підписано наказ про створення Плану стратегічного розвитку УДП. Чому ви вирішили почати цю роботу саме зараз, адже за декілька місяців виповниться рік після вашого призначення?

– Насправді, робота над планом стратегічного розвитку почалася з першого дня мого призначення на посаду керівника УДП – в кінці листопада минулого року. Ми почали з діагностики фінансового стану та ефективності діяльності пароплавства – саме з цього зазвичай починається робота над стратегією розвитку будь-якою підприємства. У нашому діагнозі ми визнали наявність кризової ситуації, потім розробили антикризовий план спрямований на оптимізацію витрат та збільшення доходів – і успішно реалізували комплекс заходів щодо стабілізації діяльності і фінансового стану УДП. Після цього ми вже в спокійному режимі, з урахуванням здійсненої діагностики почали роботу над  стратегією розвитку, можна сказати перейшли від ручного до стратегічного управління.

05.10.2018

В порту Измаил появился самый большой в Украине колесный перегружатель

Машина значительно продуктивнее портального крана аналогичной грузоподъемности.


ГП "Измаильский морской торговый порт" сегодня, 5 октября, получило приобретенный ранее колесный гидравлический перегружатель Terex Fuchs MHL 880.

Как информирует госстивидор, на данный момент - это самый большой перегружатель такого типа в Украине.

Грузоподъемность крана на вылете 16,5 м составляет 8,1 т, а на вылете 6,0 м - 31,3 т. Он оборудован грузозахватными приспособлениями для сыпучих грузов объемом 2,5 куб/м, стрелой с вылетом 18,5 м, кабиной с кондиционером, многофункциональным дисплеем, камерами бокового и заднего видов.

В порту отмечают, что полученная машина в два раза продуктивнее портального крана такой же грузоподъемности, поскольку Terex Fuchs MHL 880 более мобильный - благодаря наличию дизельной тележки кран передвигается самостоятельно. Он также дешевле в эксплуатации, поскольку для производственных целей использует электроэнергию, обеспечивает лучший контроль и точность операций. Его можно использовать для перегрузки по безгрейферной технологии.